Корзина
12 отзывов
1 2 ... 5

Рентабельність свинокомплексу залежить від декількох факторів. Визначальним моментом є грамотний вибір породи, здатний забезпечувати ефективний приріст. Але і умови утримання тварин грають важливу роль. Забезпечити високу продуктивність і конкурентоспроможність свиноферми дозволяє установка сучасного устаткування. Якісні пристрої і пристосування спростять обслуговування свинарника, створять тваринам належні умови. Купити надійне і технологічне обладнання для свинарства за вигідною ціною ви можете в нашій компанії.

Специфіка оснащення свинокомплексу

Якісне оснащення свиноферми забезпечує належні умови для утримання тварин. Устаткування вибирається з урахуванням специфіки виробничого процесу, кількості поголів'я, кліматичних умов регіону та потреб свиней.
Свинарство включає кілька основних процесів. У кожному свинарнику встановлюється обладнання, що дозволяє зручно і якісно виконувати годування і видалення гною. У сучасному свинарстві для цих процесів використовуються автоматичні системи, що забезпечують оперативність і точність робіт. У свинокомплексі монтуються прилади вентиляції та опалення для забезпечення оптимального МІКРОКЛІМАТУ.

Свиноферма повинна забезпечувати комфортні умови утримання тварин. Для цього встановлюються спеціальні верстати, перегородки, годівниці для сухого корму, напувалки. Якщо свинарство включає розведення тварин, особлива увага приділяється оснащенню відділень для свиноматок.

Устаткування для свинарства PROLISOK пропонує всі види пристроїв, в яких потребується свиноферма. Ми допоможемо оснастити як великий свинокомплекс, так і невеликий свинарник, створити хороші умови для утримання тварин.

Співпраця з нашою компанією забезпечить кілька переваг:

• ми пропонуємо тільки надійне, якісне обладнання для свинарства;

• великий асортимент товарів дозволяє придбати все для організації продуктивного свинарства;

• демократична ціна виробів дає можливість заощадити витрати.

Кваліфіковані фахівці виконують монтаж і налагодження обладнання, здійснють сервісне обслуговування, щоб свинарство приносило вам максимальний прибуток!

Оборудование для свинарников, оборудование для свиноферм, оборудование для свиноводства.

Система кормления для свиней: кормушки для свиней, шайбо-цепная транспортировка корма, спиральная подача корма, кормовые автоматы, кормовые аппараты, бункера на хранение корма.

Система поения для свиней: ниппельные поилки, чашечные поилки ,чугунные поилки

Система освещения для свинарников: светодиодные лампы, лампы накала, диммеры

Система обогрева для свинарников: газовые теплогенераторы, дизельные отопительные агрегаты, водяные теплогенераторы

Система вентиляции: вентиляторы осевые, вентиляторы настенные, вентиляторы смешивания воздуха, разгонные вентиляторы, воздухозаборные клапана, жалюзи приточные, панель управления вентиляцией, компьютер вентиляции, датчик влажности, датчик температуры