Корзина
12 отзывов
1 2

На будь-якій фермі тваринницькій, свинарнику, пташнику обов'язкого створюється відповідний запас корму, який дозволяє забезпечувати правильні умови утримання поголів'я. Надійним та зручним сховищем для цієї продукції являється бункер. У виготовленні сучасних конструкцій використовують стеклопластик або гофрирований стальний прокат, покритий захисним слоем цинка.

Наша компанія поставляє міцні бункери для зберігання корму об'ємом від 6 до 50 кубометрів. Система забезпечує транспортування корму зі складу в приміження утримання птиці чи свиней.

Комплектність бункера та його переваги:

Бункери можуть використовуватись для зберігання комбікормів та зернових культур. В Київ, Одесу, Вінницю, Харків, Житомир, Львів, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Полтаву, Херсон та інші міста конструкції можуть поставлятись разом з трансопртною системою корму. Корпус бункерів виготовляється з високоякісного стекловолокна або оцинкованого металу, який є високостійким до будь-яких зовнішніх чинників.

Стекловолоконний та оцинкований силос для корма птиці, свиней, корів має декілька важливий переваг:

  • функціонує з любими автоматичними лініями кормління
  • відрізняється високою міцністю та стійкістю до корозії
  • зберігає оптимальну вологість кормової продукції, попереджує гноїння
  • легко та швидко монтується

Купуючи бункер для пташника або тваринницького комплекса у нашій компанії, ви отримуєте можливість обладнати виробництво якісним обладнанням європейського класа по привабливій ціні.