Корзина
12 отзывов
1 2 ... 4

Грамотно організована система вентиляції безпосереднім чином впливає на прибуток, оскільки гарантує добре самопочуття тварини незалежно від пори року, що в свою чергу забезпечує її здоров'я і як результат - приріст виробничих показників. Якісний повітрообмін, необхідний рівень вологості і правильна температура всередині приміщення - складова комфортного мікроклімата, який забезпечується завдяки системі вентиляції.

Типи систем вентиляції вибираються в залежності від розміру приміщення, вида тварини, її віку та чисельності поголів'я. По способу встановлення та призначення вентилятори бувають:

- кришні

- віконні

- шахтні

- тунельні

- торцеві

- розгінні

Для птахоферм, ТМ PROLISOK пропонує вентиляційне обладнання кращих європейських виробників. Демократична ціна та висока якість приваблює споживачів в Україні. Обладнання для мікроклімата пташника виготовляють у відповідності міжнародним стандартам утримання птиці в промислових умовах.

Для того, щоб замовити та купити в Україні високоякісні вентилятори , звертайтесь в компанію PROLISOK. Наші досвідчені менеджери нададуть необхідну консультацію та оперативно оброблять замовлення.

Обладнання для птахівництва та свинарства ТМ ПРОЛИСОК - це економія часу та засобів, оптимальне оснащення Вашого виробництва, гарант його стабільності розвитку та рентабельності.

Вентиляция птичника