Корзина
12 отзывов
+380504384555
+380688056566
УкраинаВолынская областьКовельул. Владимирская, 61
PROLISOK

Вентиляция птицефермы

1 2 ... 4

Грамотно організована система вентиляції пташника безпосереднім чином впливає на прибуток, оскільки гарантує птиці добре самопочуття незалежно від пори року, що в свою чергу забезпечує її здоров'я і як результат - приріст виробничих показників. Якісний воздухообмін в пташнику, необхідний рівень вологості і правильна температура всередині приміщення - складова комфортного мікроклімата птахоферми, який забезпечується завдяки системі вентиляції. З системой вентиляції в птахофабриці можна поставити опалення.

Типи систем вентиляції вибираються в залежності від розміру приміщення, вида птиці, її віку та чисельності поголів'я. По способу встановлення та призначення вентилятори бувають:

- кришні

- віконні

- шахтні

- тунельні

- торцеві

- розгінні

Для птахоферм, ТМ PROLISOK пропонує вентиляційне обладнання кращих європейських виробників. Демократична ціна та висока якість приваблює споживачів в Україні. Обладнання для мікроклімата пташника виготовляють у відповідності міжнародним стандартам утримання птиці в промислових умовах.

Для того, щоб замовити та купити в Україні високоякісні вентилятори для пташника, звертайтесь в компанію PROLISOK. Наші досвідчені менеджери нададуть необхідну консультацію та оперативно оброблять замовлення.

Обладнання для птахівництва та свинарства ТМ ПРОЛИСОК - це економія часу та засобів, оптимальне оснащення Вашого виробництва, гарант його стабільності розвитку та рентабельності.

Вентиляция птичника