Корзина
12 отзывов
+380504384555
+380688056566
PROLISOK
Корзина

Отопление и обогрев птичников

В холодну пору року, система опалення являє собой одну з найважливіших складових успішного вирощення птицы. Якщо температура повітря в секції, де утримується поголів’я, оптимальна, то птиця не тратять лишньої енергії на обігрів, тобто практично весь корм який з’їдає тварина іде на збільшення ваги.

На сьогоднішній день представлені наступні типи системи обігріву пташників:

  • водяні нагрівачі;
  • газові;
  • дизельні та мобильні теплогенераторы;
  • нагрівачі не прямого обігріву з відводом вихлопних

 Водяні нагрівачі прогрівають приміщення завдяки циркуляції гарачої води по трубам. Вода на вході в систему досягає 95 градусів.

Газові теплогенератори дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат в пташнику з дотриманням всіх санітарних норм. Газонагрівач працює по принципу прямого нагріву.

Теплогенератори дизельні також дозволять обігріти більшу площу та обходяться значимою економією, чим підключення до центрольної тепломережі. Але вони являються самими грязними по відходам теплогенераторами, використовуються тільки в крайньому випадку.

Нагрівачі не прямого нагріву з відводом вихлопних газів працюють на дизельному паливі, пропані, природному газі. Їх перевагами являються те, що вони не спалюють повітря, а відсутність відкритого огню зменшує ризик пожежі.

Кожний з вище зазначених типів обігріву свинокомплексів має ряд переваг та недоліків. Але найважливіше – вони значимо скорочують засоби на опалення.

Замовити, купити будь який з цих теплогенераторів ви зможете прямо зараз. Якщо ви вагаєтесь або не можете обрати, наші спеціалісти допоможуть Вам. Вони розкажуть про кожний тип системи опалення і підберуть варіант з розрахунком особливостей вашого регіону проживання. З нами ви зможете стати кращими власниками господарства, фермерства в Україні.

В комплект з системою опалення може поставлятись система вентиляції.