
- Під замовлення
Відправка з 17 травня 2026-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота Вихідний Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Ковель
- +380 (63) 845-29-04📞 СвітланаСвітланаВул. Володимирська, 61, Ковель, Україна
Опис
Стрічка яйцезбору - це поліпропіленова, перфорована, транспортерна стрічка завтовшки від 1,0 до 3,0 мм, для утримування яєць на ній і запобігання їх скочуванню та пошкодженню, що використовується в промисловому клітинному птахівництві для курей-несучок. Поліпропіленовий матеріал гарантує міцність і тривалу експлуатацію навіть при інтенсивному використанні.
Кілька рядів з отворами діаметром 20 мм або квадратними отворами 20х20 мм, забезпечують хорошу вентиляцію і мінімізують ризик пошкодження яєць під час транспортування. Широка стрічка (ширина за бажанням замовника) дає змогу транспортувати більше яєць за один цикл, що підвищує продуктивність. Легка в обслуговуванні та очищенні, що знижує витрати на експлуатацію. Застосування: птахофабрики, ферми, де використовуються автоматизовані конвеєрні системи для збирання і транспортування яєць з підвищеною вимогою до вентиляції та безпеки продукції.
Технічні характеристики:
| Матеріал стрічки: | поліпропіленова, перфорована |
| Товщина: | від 1,0 до 3,0 мм |
| Діаметр отвору: | круглі 20 мм або квадратними отворами 20х20 мм |
| Застосування: | птахофабрики, ферми, де використовуються автоматизовані конвеєрні системи для збирання і транспортування яєць із підвищеною вимогою до вентиляції та безпеки продукції. |
| Ширина: | за бажанням замовника |

