Кошик
28 відгуків

Сучасні ферми відрізняються від тих що були раніше. Тепер всі процеси по догляду і утриманню птиці, тварин максимально автоматизовані. Це стало можливо завдяки продукції нашої торгової марки.

Ми раді запропонувати Вам систему поїння для птиці, а саме водопровідний вузол, медикатори Dosatron, регулятори тиску води, труби для поїння, ніпельні поїлки для птиці та свиней, поїлки для індиків та індичок, поїлки для гусок, поїлки для несучок, поїлки для бройлерів, поїлки для качок.

Представлена у нас підлогового типу система поїння дозволяє забезпечувати чистою та свіжою водою всіх видів птиці: циплят, курей-несучок, бройлерів, індиків.

Комплектація може змінюватись в залежності від призначення системи.

Обладнання для поїння птиці необхідна для поповнення водного балансу, для отримання необхідної кількості води. Без сумніву, що можна зробити поїлки для птиці самостійно, але тоді важко бути впевненим що вода там не буде мати шкідливі домішки, пил та бруд, які значно знизять імунітет.

Набагато надійніше та економніше для пташника буде купити, замовити сучасну систему по демократичній ціні у нашій компанії. Наше обладнання прослужить Вам не один рік, а ви зможете приділяти більше часу іншим питання бізнесу. Обладання PROLISOK полегшить вашу нелегку працю та зробить господарство рентабельним.

Система напування

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner