Кошик
16 відгуків

Шайбо-ланцюгова роздача корму

На великих свинокомплексах практикують автоматичний процес кормління тварин. Для цього встановлються лінії, які забезпечують рівномірне дозування та подачу корму. В результаті кожна свиня отримує потребуючий нею раціон. Є декілька варіантів даних конструкцій. Вибір залежить від особливостей приміщення та об'ємів робіт. У нашій компанії ви можете купити лінії різних типів для кормління свиней від надійних виробників.

Лінії для кормління свиней

Всі конструкції автоматизованого кормління починаються з бункера, в якому зберігається комбікорм або зернові суміші. Рідкі корми зараз на великих підприємствах свинарства практично не використовуються. Автоматичні лінії призначені для транспортування сухої продукції.

Транспортування кормів може проводитись різними типами транспортерів. Стрічкові системи в цих цілях використовувати недоцільно через можливість просипання продукції. При необхідності встановити прямолінійну конструкцію обладнюється шнекова система кормління свиней. Якщо конструкція великої довжини та складної форми, встановлюється лінія типу ціп-шайба.

Обидві системи дозволяють дозувати подачу, дотримуватись норм, забезпечуваті якісне кормління тварин.

Автоматизовані системи в PROLISOK

Придбання автоматизованої системи роздачі корму для свиней в нашій компанії забезпечує декілька переваг:

  • ми пропонуєм різного типу лінії для кормління свиней, що дозволяє вибрати для себе оптимальну систему;
  • кожна лінія відповідає стандартам і має необхідні сертифікати, що гаранують високу якість;
  • наші спеціалісти здійснюють установку та налагодження конструкцій, забезпечують якість кормління свиней.