Корзина
15 отзывов

Шайбо-цепная раздача корма

На великих свинокомплексах практикують автоматичний процес кормління тварин. Для цього встановлються лінії, які забезпечують рівномірне дозування та подачу корма. В результаті кожна свиня отримує потребуючий нею раціон. Є декілька варіантів даних конструкцій. Вибір залежить від особливостей приміщення та об'ємів робіт. В нашій компанії ви можете купити лінії різних типів для кормління свиней від надійних виробників.

Лінії для кормління свиней

Всі конструкції автоматизованого кормління починаються з бункера, в якому зберігається комбікорм або зернові суміші. Рідкі корма зараз на крупних підприємствах свинарства практично не використовуються. Автоматичні лінії призначені для транспортування сухої продукції.

Транспортування кормів може проводитись різними типами транспортерів. Стрічкові системи в цих цілях використовувати недоцільно через можливість просипання продукції. При необхідності встановити прямолінійну конструкцію обладнюється шнекова система кормління свиней. Якщо конструкція великої довжини та складної форми, встановлюється лінія типу цеп-шайба.

Обидві системи дозволяють дозувати подачу, дотримуватись норм, забезпечувати якісне кормління тварин.

Автоматизовані системи в PROLISOK

Придбання автоматизованої системи роздачі корму для свиней в нашій компанії забезпечує декілька переваг:

  • ми пропонуєм різного типу лінії для кормління свиней, що дозволяє вибрати для себе оптимальну систему;
  • кожна лінія відповідає стандартам і має необхідні сертифікати, що гаранують високу якість;
  • наші спеціалісти здійснюють установку та наладку конструкцій, забезпечують якість кормління свиней.