Кошик
28 відгуків

Будь-який об'єкт птахівництва, приватний пташник, фермерський птишник, птахофабрика повинні працювати продуктивно, виключаючи неправдиві витрати засобів, забеспечувати для птиці відповідні умови. Купити товари для птихівництва Вам допоможе наша компанія. Сучасне обладнання дозволить внести інноваційні технології, організувати ефективний виробничий процес на рівні світових стандартів.

Асортимент товарів ПРОЛІСОК

Практичні керівники птахофабрик та крупні фермери найдуть в нашому асортименті надійне, якісне, екологічне безпечне обладнання для промислового птахівництва. Ви можете купити у нас: 

  • конструкції опалення та вентиляції;
  • лінії кормління та поїіння;
  • бункери та годівниці;
  • стрічки для видалення посліду;
  • обладнання для виготовлення корму.

Кваліфіковані спеціалісти нададуть Вам грамотну та професійну консультацію, нададуть допомогу при виборі обладнання з урахуванням поголів'я та виду птиці, а також специфіки приміщення пташника. Це допоможе грамотно організувати виробництво без зайвих витрат.

Переваги співпраці з  PROLISOK

Постійний контроль на всіх етапах встановлення дає Вам можливість гарантувати високу якість продукції. У виготовленні обладнання ми керуємся міжнародним нормам та стандартам.

Надійність і довговічність продукції являється важливим але не єдиною нашою перевагою. Ми реалізуєм обладнання як для оптових спаживачів так і для кінцевих. Це дозволяє знайти свій товар тим, кому потрібно обладнати пташник. Ми гарантуєм:

  • оперативну обробку замовлень та їх виконання;
  • систему знижок.

В нашій компанії ви можете замовити не тільки комплект обладнання, але і вузли, деталі до конструкцій всіх популярних вітчизняних та іноземних брендів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner