Кошик
28 відгуків

Рентабельність свинокомплексу залежить від декількох факторів. Визначальним моментом є грамотний вибір породи, здатний забезпечувати ефективний приріст. Але і умови утримання тварин грають важливу роль. Забезпечити високу продуктивність і конкурентоспроможність свиноферми дозволяє встановлення сучасного устаткування. Якісні пристрої і пристосування спростять обслуговування свинарника, створять тваринам належні умови. Купити надійне і технологічне обладнання для свинарства за вигідною ціною ви можете в нашій компанії.

Специфіка оснащення свинокомплексу

Якісне оснащення свиноферми забезпечує належні умови для утримання тварин. Устаткування вибирається з урахуванням специфіки виробничого процесу, кількості поголів'я, кліматичних умов регіону та потреб свиней.
Свинарство включає кілька основних процесів. У кожному свинарнику встановлюється обладнання, що дозволяє зручно і якісно виконувати годування і видалення гною. У сучасному свинарстві для цих процесів використовуються автоматичні системи, що забезпечують оперативність і точність робіт. У свинокомплексі монтуються прилади вентиляції та опалення для забезпечення оптимального МІКРОКЛІМАТУ.

Свиноферма повинна забезпечувати комфортні умови утримання тварин. Для цього встановлюються спеціальні верстати, перегородки, годівниці для сухого корму, напувалки. Якщо свинарство включає розведення тварин, особлива увага приділяється оснащенню відділень для свиноматок.

Устаткування для свинарства PROLISOK пропонує всі види пристроїв, в яких потребується свиноферма. Ми допоможемо укомплектувати як великий свинокомплекс, так і невеликий свинарник, створити хороші умови для утримання тварин.

Співпраця з нашою компанією забезпечить кілька переваг:

• ми пропонуємо тільки надійне, якісне обладнання для свинарства;

• великий асортимент товарів дозволяє придбати все для організації продуктивного свинарства;

• демократична ціна виробів дає можливість заощадити витрати.

Кваліфіковані фахівці виконують монтаж і налагодження обладнання, здійснють сервісне обслуговування, щоб свинарство приносило Вам максимальний прибуток!

Обладнання для свинарників, обладнання для свиноферм, обладнання для свинарства.

Система годування для свиней: годівниці для свиней, шайбо-ланцюгова транспортування корму, спіральна подача корму, кормові автомати, кормові апарати, бункера зберігання корму.

Система напування для свиней: ніпельні поїлки, чашкові поїлки, чавунні поїлки.

Система освітлення для свинарників: світлодіодні лампи, лампи розжарення, дімери.

Система обігріву для свинарників: газові теплогенератори, дизельні опалювальні агрегати, водяні теплогенератори.

Система вентиляції: вентилятори осьові, вентилятори настінні, вентилятори змішування повітря, розгінні вентилятори, повітрозабірні клапани, жалюзі припливні, панель управління вентиляцією, комп'ютер вентиляції, датчик вологості, датчик температури.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner