Кошик
28 відгуків

Поїлки для свиней важливе і необхідне обладнання на фермі, приватному подвір'ї. Не секрет, що для гарного розвитку, прискореного росту свиней потрібно повноцінне харчування та чиста вода. Використання поїлок в Україні дозволяє не тільки забезпечувати потрібною кількістю води поголів'я, але й слідкувати за її якістю.

На ринку представлені декілька варіантів поїлок:

  • чашечні;
  • рівневі;
  • ніпельні.

Чашечні поїлки можуть бути як чашково-клапанними так і чашково-ніпельними.

Їх виробляють із якісної нержавіючої сталі і вони ідеально підходять для всіх груп свиней. Завдяки продуманої конструкції у вигляді чаші, їх легко мити, дезинфікувати. Окрім того, цей варіант поїлок значно економить воду.

Необхідний рівень води підтримується за рахунок використання клапанів з діафрагмой.

Ніппельні поїлки для свиней гарантують постійну подачу чистої води і не допускають її забруднення ні при яких обставинах. Такий пристрій є необхідним для малих поросят. Для скорочення втрат води, досить встановити поїлку на висоті не вище 2.5 см плеча свині.

Дуже часто фермери економлять на поїлках і створюють власні варіанти, які по вартості практично ідентичні фабричному обладнанню. Економити теж потрібно вміти. Роблячи замовлення обладнання PROLISOK в Україні (Харків, Київ, Ужгород) ви не тільки отримаєте якісне устаткування, яке автоматизує Вашу роботу, але і зможе розвіяти міф, що на обладання для сільського господарства, свиноферм ціни дуже високі. Ми пропонуємо нашим клієнтам гармонійне співвідношення якості/ціни/надійності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner