Корзина
12 отзывов

Водяные тепловентиляторы

В холодну пору року, система опалення являє собой одну з найважливіших складових успішного вирощення свиней. Якщо температура повітря в секції, де утримується поголів’я, оптимальна, то свині не тратять лишньої енергії на обігрів, тобто практично весь корм, який з’їдає тварина іде на збільшення ваги. Особливо важливим являється опалення секцій, де утримуються маленькі поросята, так як вони ще не вміють достатнього імунітету та погано переносять понижені температури і хвороби.

На сьогоднішній день представлені наступні типи системи обігріву свинокомплексів:

·                     водяні нагрівачі;

·                     газові;

·                     дизельні та мобильні теплогенераторы;

·                     нагрівачі не прямого обігріву з відведенням вихлопних

 Водяні нагрівачі прогрівають приміщення завдяки циркуляції гарачої води по трубам. Вода на вході в систему досягає 95 градусів.

Газові теплогенератори дозволяють підтримувати комфортний мікроклімат в свинарнику з дотриманням всіх санітарних норм. Газонагрівач працює по принципу прямого нагріву.

Теплогенератори, дизельні, також дозволять обігріти більшу площу та обходяться значною економією, чим підключення до центрольної тепломережі. Але вони являються найбруднішими  по відходам теплогенераторами, використовуються тільки в крайньому випадку.

Нагрівачі, не прямого нагріву, з відведенням вихлопних газів працюють на дизельному паливі, пропані, природному газі. Їх перевагами являються те, що вони не спалюють повітря, а відсутність відкритого вогню зменшує ризик пожежі.

Кожний з вище зазначених типів обігріву свинокомплексів має ряд переваг та недоліків. Але найважливіше – вони значно скорочують засоби на опалення.

Замовити, купити будь-який з цих теплогенераторів ви зможете прямо зараз. Якщо ви вагаєтесь або не можете обрати, наші спеціалісти допоможуть Вам. Вони розкажуть про кожний тип системи опалення і підберуть варіант з розрахунком особливостей вашого регіону проживання. З нами ви зможете стати найкращими власниками господарства, фермерства в Україні.

В комплект з системою опалення може поставлятись система вентиляції