Редуктор LUBING виготовлений із високоякісних матеріалів, що гарантує багаторічну надійну роботу. Тиск встановлюється шляхом регулювання водяного стовпця за допомогою ручки внизу регулятора. Регулювання плавне, тому ви можете відрегулювати тиск відповідно до ваших потреб.
Редуктор LUBING також має функцію промивання, що полегшує очищення всієї лінії. Просто підключіть проточну воду і поверніть ключ, розташований на бічній стороні регулятора. Лінія промивається без розбирання.
Пропонований редуктор LUBING здатний обробляти лінію напування до 120 м. Для ліній до 60 м регулятор тиску встановлюють на початку системи, для довших ліній - у середині. Максимальний тиск на вході не повинен перевищувати 3 бар. Будь-який бруд може порушити роботу редуктора, тому рекомендується використовувати фільтри для очищення води.
Редуктор має в комплекті такі аксесуари:
- трубка довжиною 90 см, посилена пружиною для регулювання висоти водяного стовпця;
- гак для з'єднання редуктора з профілем;
- шлангова насадка 1/2 дюйма;
- два фітинга 28x28 мм;
Основні | |
---|---|
Виробник | Dosatron |
Країна виробник | Франція |
- Ціна: Ціну уточнюйте